Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bahenka

DOBRÝ DEN , nevíte prosím vás něco o chovu Bahenek živorodých? Koupil jsem je v Německu a nic nechtějí žrát. A tak se vás ptám:

Čím krmit?

JAk je rozmnožit?

MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚDI!

No, já bych zkusil ten spařenej salát, případně tablety se spirulinou, těm odolá máloco (dělá určitě Sera, možná i Dajana). Ještě bych asi dal šanci i tabletám pro řasožravce od Hikari, ty jsou hodně slušný. To z komerčních krmiv - přece ty bahenky nejsou až tak specializovaní řasožrouti, ne?:-)

špecializovaní riasožravci niesu,ale sú to velmi málo pohyblivé živočíchy,vyhovuje im,ked sa môžu pomaličky,ničím nerušené prehrabávať v detrite,takže skôr budú mať úspech tie spomínané tablety,granule,vločky,tie sparené listy sú vhodné skôr pre aktívnejších príbuzných ako sú okružáky,bahenky nezvyknú nejak poškodzovať rastliny,takže ten šalát ich zrejme príliš lákať nebude