Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odkalování akvaria

Při čištění akvária odkalovačem mám strach, že vysaju také malé rybky - mimina. Jak to provést tak, aby toto nehrozilo? Na dně jsou i větší kameny, rostliny, atd. takže odkalovač nejede rovně po dně nad malými kamínky. Díky.

jo to je mozny, me uz se to povedlo, vysat mimco platy, ale prezila to, tak sem ji z kyble vratila zpet... ale myslim, ze kdyz pojedes pomalu a u dna, zdrhnou vcas, taky sem se toho bala, ale vysala sem jen jednu a prezila to... slo by tam dat sitku ale kdyz to nasava sutry, tak to nejde... to tata vzdycky davaj na hadici, na ten konec, sitku,aby to vysavalo jen bordel...

mno tak nemyslim taky sitku, kterou neprojde ani ten bordel, tata tam mel nejakou s ockama asi 0,5 cm. Kazdopadne fakt prchaj a i kdyz sem vcera zas jednu vycucnula, tak to prezila a zas sem ji vratila, jen je otrava, ze musim do kyble a ten pak vylejvat, ale kdybych to dala primo z vokna, asi bych je v trave uz nenasla, ale i tak to jde, jen budou mozna ztraty, ale minimalni..