Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axolotl mexický Nemoc

Dobrý den,axolotlovi zmizela zcela hřbetní ploutev,ocas ma nakonci mírně zkroucený a nožičky ma zkřivené směrem nahoru.Téměř pořád leží bez hnutí občas vyplave na hladinu se nadechnout.poradte prosím.

to je vyhřezlá kloaka a část střeva. Je potřeba mu to vrátit zpátky a popátrat po příčině, proč se to stalo. Nicméně se to mělo udělat hned, jak to vyhřezlo, protože teď už to je celé zduřelé a má v tom infekci. Chtělo by to zkouknout u veterináře, který se vyzná v obojživelnících.

čím to zvíře krmíte?