Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čichavec zlatý

Ahoj mám doma 3 čichavce zlaté dva jsou malý a jeden je o kousek větší jenže ten jeden čichavec mi prohání ty dva malý+ny heště prohání sekernatku a někdy i ostatní ryby nevíte co mám dělat nebo jestli ho oddělit nebo co mám dělat?Přdem díky za odpovědi :)

a ještě nevíte někdo proč bicirek uhořovitý mi nechce žrát mražené patentky koupil jsem ho včera večer a dneska si nevzal ani jednu patentku mám ho aji s 2 neonkama a 1 black molly a přes noc mi je taky nesežral a doufám že ani nesežere ale nevíte teda někdo proč mi je nechce žrát ještě mu je vyskouším dát pozdě večer když je to noční ryba ale stejně nevím proč nechce žrát?díky za odpovědi