Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresor do 37,5 litrů akvária.

Dobrý den. Mám doma 37,5 litrů akvárium a filtr co pracuje tak na půl. A tak bych si chtěl pořídit kompresor a vzduchovací kámen. A já nevím jak silný by měl být. Mohli byste mi poradit??? Mockrát děkuji.

No, pokud ti filtr funguje jen na půl, tak ti kompresor nepomůže ;) Hlavní úkol filtru je odstraňovat špatné bakterie, zbytky jídel apod., ne okysličovat vodu! První co udělej, tak si kup nový, lepší filtr, který bude pracovat naplno a dej ho tak, aby čeřil hladinu a okysličoval tím pádem vodu. A vidíš? Máš zabité dvě mouchy jednou ranou.