Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pancéřníček

Ahoj, taky máte ryby, které se chovají úplně jinak než je pro jejich druh vhodné? Jeden náš pancéřníček skvrnitý se naučil vždy, když krmím, vyplavat až k hladině. Tam se "postaví" do svislé polohy a začne mlaskat vločky, že je to slyšet přes celou místnost. :-D A ancistrusi nám věčně ucpávají filtr :-D
Co vy? Máte něco podobného? :-D

pancierníčky sa často naučia žrať rovno z hladiny, mal som tiež kedysi také

ancistrusom, resp. hociakým rybám treba zabrániť prístupu do filtru ! mne sa tak kedysi zabil jeden malý pancierníček, napchal sa do výtokovej trubky, proti prúdu sa dostal až k vrtuľke a tá ho zabila