Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva nádherná - Želvárium

Dobrý den,
chtěl pořídit želvu nádhernou, už dospělou a chtěl bych se zeptat, jak velké želvárium bych měl koupit. A když už, tak čím vším ho vybavit. Samozřejmě jsem si dělal průzkum, takže jsem se dočetl, že by mělo mít patřičný filtr, topítko, UVA a UVB světla.
Díval jsem se na toto želvárium, ale i když je největší z nabídky, tak mi přijde malé. Nebo mi to jen tak přijde? Co myslíte vy?
Budu rád za jakékoli tipy a názory.
https://www.akva-exo.cz/detail/teraristika/zelvari a/sklenena/637/

Dobrý den,
"želvárium" z Vašeho odkazu je opravdu malé. UVB při správném krmení nebudete potřebovat. Projděte si diskuse vedle na teraporadně. Dozvíte se vše, co potřebujete. Zaměřte se hlavně na rady o správném krmení od LUPUSe.