Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení žebrovníka

Dobry den, prosim o radu. Mame asi mesic akvarko, pořídili jsme si žebrovníka plus pár rybek (black molly, platy sunshine, jedno zbloudile pavi ocko, sumecka a ancistruse) a nevime poradne jak a cim ho krmit, popripade jak casto. Ve zverimexu nam pro nej doporucili patentky, ale to moc nechce, akorat to spini kaminky a sezerou to ryby. Meli jsme jako vzorek par tablet pro ryby, to mu chutnalo, ale vzal si to jen parkrat. Ani nevime jak je stary, ma cca 11 cm, ale meli ho s dalsima 3 v miniakvarku (asi 15x20),tak nevime jestli nezakrnel. Hledali jsme informace na internetu, ptali se v ruznych zverimexech, ale kazdy tvrdi neco jineho a ten nas smudla stejne ne a ne se poradne najist. Na ostatni ryby neutoci, dokonce mame centimetrove miminko, asi prineseno s kytkou, zatim nevime co to je :) muzete mi prosim nekdo poradit co mu mame davat a jak casto? Vetsinou ji tak 2x do tydne tabletu, tu spolkne celou, kdyz ji po jaké dobe najde :D predem moc dekuji a omlouvam se za tak dlouhy text :)

rybky bych dal pryč nebo on si z nich udělá svačinu,doufám že v tom akvárku nemáte topení jak má nad 23 stupnu tak je to pro něj špatný a krmení patentky a když tam nebudu ryby tak on si dá

S rybkama si zatím rozumi, topeni nemame, akvarko stoji na skrince u topeni a maji 21 stupňů. Co kdyby jsme ho zkusili na krmeni vyndat? Videla jsem fotky jak ho maji chovatele normalne venku, na ruce a tak.. Jen se bojim aby neutek :) treba by na to mel vetsi klid. Jinak moc diky, ve zverimexech vědí vetsinou prd