Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Beta bojovnice

Dobrý den chtěla bych si pořídit betu bojovnici ale mám celkem velké akvárium tak se chci zeptat jestli můžu dát do akvária více bet samozřejmě samiček
a ještě se chci zeptat jestli samička vypadá stejně jako sameček
moc prosím o odpověď

Jak je velké akvárium, uveď rozměry - dxvxš. A přilož fotku - bude se lépe určovat nebo radit ohledně vhodnosti pro bettu.

V podstatě samice vypadají jako samci (stavba těla, jsou tam minimální rozdíly). V čem je rozdíl je vybarvení a velikost ploutví.