Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Víkendové krmivo

Zdravím všechny nadšence do akvaristiky. Prosím o radu. Koupila jsem takové to krmení v tabletách, které se rozpouští velmi pomalu a používá se, když jedete třeba na dovolenou. Ale tableta se po několika dnech obalí do takového průhledného chomáče a vůbec se nerozpouští... zkoušela jsem koupit i tablety jiné značky, ale dělá to to samé. Nějak nevím co může být špatně... mám akvárko 19l, jednu bettu bojivnici, filtr, topení, vodu asi 23-24stupňů... děkuji moc.

je určená k tomu, aby ji ryby okusovaly. Betta ji okusovat nebude, tak chytí plíseň. Víkendové krmivo je stejně jen past na blbce, rybám to spíše uškodí. Dobře živená, zdravá ryba vydrží bez úhony nežrat poměrně dlouho. Pár dní je spíše ku prospěchu.