Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betka u zaděku štětička

Ahoj, u betky se objevila u zadečku pod spodní ploutví taková tmavá šetička(jako malej mořskej ježek nebo štěteček).Tasemnice to podle obrázků není,je to opravdu tmavé(hnědé)Mám foto, ale neumím poslat.Prosím poradíte my?Děkuji Áda

Postup pro vkládaní fotky zde

1) Dole klikneš na Prochazek.

2) Vybereš kterou fotku sem chceš dat.

3) Počkáš až se ti zrněni toto soubor nevybrán

4) klikneš na kolonku přiložit až to budeš mít.

5) klikni na vložit

6) Hotovo.