Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paludarium

Dobry den, planuji zalozit vetsi paludarium. Měla bych tam pralesnicky. Chci se zeptat jestli bych mohla ve vodni plose mit nejaky maly rybicky,sneky. Vim ze neumeji moc dobre plavat ale kdybych tam dala nejaky plovouci rostliny tak by to slo?

Pokud chceš i rybičky, tak zauvažuj nad jiným druhem žabiček, které plavat umějí. Také jde o to, že pokud budeš mít rybičky, tak musíš vyřešit filtraci, nádrž musí být i dostatečně velká a také musí mít dostatečné osvětlení. A kromě plovouček by bylo vhodné mit i jiné vodní rostliny.