Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké chováte mini rybky?

Když jsem začal chovat krevetky, tak jsem sháněl nějaké rybky k nim....nejprve to byly živorodky trpasličí (Heterandria formosa)a teď i živorodky sličné (Neoheterandria elegans)...no a teď jsou to spíše ony, které nejvíce poutají moji pozornost:) Teď uvažuji o Micropoecilia bifurcata nebo picta...
Jaké máte minirybky v akváriích Vy? Hledám inspiraci k pořízení dalších prcků:D

Evva: to je pekná rybka, naživo som ju videl len 1-krát :-)

Ja som choval pár rokov formózky (Heterandria formosa), istý čas som ich aj dosť namnožil (a neuvážene rozdal/predal)

V potomstve však vychádzalo viac samcov. Z pôvodnej skupiny mi tak za pár rokov ostali nakoniec len samci, tak som k nim zohnal nové samičky, ale populačný trend pokračoval... momentálne mám posledné 2,1