Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rak Mramorový-odchov

Dobrý den, mám raka mramorového a ten měl vajíčka.vajíček začalo postupně ubývat a když byli už na vylíhnutí zbyla jen dvě a z těch se vylíhly dva malí ráčci.Za pár dnů už opustili matku tak jsem jí oddělil a oni byli v pohodě jenže za 1 až 2 týdny oba umřeli. Nevíte příčinu? krmím je vločkama pro ryby a račíma tabletama.

Moc vás prosím: poraďte.

Dobrý večer.nevím kam napsat svůj dotaz? Tak to zkouším sem...mam raky mramorový a teď cca 14dni mi postupně umírají,nejdřív jim upadavaly přední končetiny,pak se začaly pozirat navzájem a teď umírají,voda se začala kazit a to u nich mám i šneka tak aby něco nechytl od nich? A mokud mají raci mor tak co s nimi? A co se sněhem? Měla jsem tam i 3ks s vajíčkami teď už mám jen 1raka s vajíčky.dekuju za odpovedi