Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Výstava akvarijních ryb a mezinárodní výstava halančíků AkvaPraha 2014

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze a Česká halančíkářská společnost pořádají Mezinárodní výstavu halančíků a akvarijních ryb Akva Praha 2014.
Výstava se koná v termínu čtvrtek 19. – neděle 22. června 2014 ve skleníku Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Na Slupi 16, Praha 2.
Vstup denně od 9:00 do 18:00 hodin., v neděli do 16:00.
Součástí výstavy bude letos i mimořádná noční prohlídka, v pátek 20.června od 22:00 do 23:00.
Vystavovat budou ZOO Braník, Vivárium Mělník, Český klub chovatelů raků, Krokodýlí ZOO Protivín , Akvatera České Budějovice a další.
Letos se můžete těšit na ukázky zařízených nádrží a výběr z toho nejlepšího, co může česká akvaristika nabídnout, včetně druhů ryb, které dosud nebyly na akvarijních výstavách prezentovány.
Vstupné: dospělí 80,-Kč, děti, studenti 40,-, rodinné vstupné(2 dospělí,2 děti) 200,-, hromadné vstupné pro školy 20,- + doprovod zdarma.
V ceně vstupenky je i prohlídka skleníků botanické zahrady včetně expozice sukulentů a prohlídky skleníku s akvárii a jezírkem s dravými rybami.

Předmět Autor Datum
Nenašly se žádné komentáře.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru