Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto INZERCE 1

Mam tu cest vlozit prvni inzerat akvaporadny, tak tedy:

Levně (10-20 kc/ks)prodám tyto akvarijní rostliny
Plovouci hladinove
Lemna minor (okrehek) - i vetsi mnozstvi na krmneni
Salvinia sp. (nepukalka)
Pistia stratiotes (babelka) - 5-20 cm prumer ruzice
Ceratopteris cornuta (rohatec)- matečné rostliny i mlade odnože
Splyvave (mozno i sazet)
Ceratophylum demersum (ruzkatec) - 20 cm rizky
Egeria najas, Egeria densa (douška) - 20 cm rizky
Najas guadelupensis (recanka)- 20 cm rizky
Ostatni
Vesicularia dubyana (javský mech) - i vetsi mnozstvi
Vallisneria gigantea (zakruticha)- listy i pres metr dlouhe
Heteranthera zosterifolia (kosokvet) - 10 cm rizky
AKVARIJNI KORYSI
Cherax quadricarinatus - modry uastralsky rak, odchov cr, velikost nyni 3-5 cm, cena 50 Kc
Procambarus fallax (rak mramorovany) - partenogeneticky se mnozici nenarocny rak, velikost 3-5 cm, cena 30 Kc.

Vymena za jakekoli jine akva rostliny nebo zajimave bezobratle vitana.
Tel.: 728 067 075
e-mail.:strajaka@seznam.cz
Predani idealne Praha, po domluve teraburzy v Praze, Liberci a Jihlave.

loading...

Prodám následující:

RYBY:
Kančík zelenooký (C. sajica)1-1,5 cm mláďata po 10 Kč/ks, při odběru více ks výrazná sleva
Perlovka Hemichromis bimaculatus - dospívající páry (jeden už má mladé) i jednotlivě po 50 Kč/ks
Pestřenec Pelvicachromis pulcher - dospělé páry i jednotlivě po 20 Kč/ks

KORÝŠE:
Procambarus fallax 3-5 cm po 50 Kč/ks
Cherax quadricarinatus 3-5 cm určené pohlaví, samci po 100 Kč/ks, samice po 80 Kč/ks

ROSTLINY:
okřehek (Lemna minor), nepukalka (Salvinia spp.), babelka (Pistia stratiotes), voďankovec (Limnobium laevigatum), rohatec (Ceratopteris cornuta), růžkatec (Ceratophylum demersum), doušky (Egeria najas, E. densa), řečanka (Najas guadelupensis), jávský mech (Vesicularia dubyana)

Výměna možná za akva rostliny, čichavce zakrslé, krevetky či jiné zajímavé obyvatele akvárií - nabídněte. Tel.: 728 067 075, e-mail: strajaka@seznam.cz