Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kůra v akváriu

gratuluju k založení akvaporadny a ať šlape jako teraporadna.
mám takový problém dostal jsem od kámoše akvarko ,jenže ma na zadní stěně kůru, choval v tom žáby ,chtěl bych po letech znovu obnovit svou akvaristickou činost ,tak se ptám jestli ta kůra nebude plesnivět ve vodě.

díky za každou odpověď

Obojí vypadá dobře. Já jsem si dělala pozadí z břidlice. Je to levnější a víc potěší :-)Tenké naštípané plátky jsem přilepila na desku z plexiskla o maličko menší než zadní stěna akvária. Pokud je to větší plocha, je lepší to lepit přímo na zadní stěnu. Ale je to na futr. Použila jsem silikon na lepení akvárií.

asi to udělám sté břidlice ,ale někde jsem viděl návod na zadní stěnu ,myslím že tobylo tak že se vzalo plastikové pletivo které se připevnilo na zadní stěnu dotoho se nacpal štěr a na konec setam dal javský mech , za pár měsícu to vypadalo uplně jako ve vodním světě . Myslim že byse to dalo udělat i v terariju.