Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako dočasne rozdeliť akvárium na dve?

mám napr akvárium napr. 80 litrov. Bočná strana má rozmer napr. 30 x 35 cm. Pretože sa stane že nejaká väčšia ryba začne terorizovať menšie ryby či už svojho alebo iného druhu. Rád by som ju oddelil. Keďže nechcem ju dávať do 5 litr. pohára od zaváranín. rád by som nejakú predelovaciu "záležitosť". Poradte kde sa dá také čosi zohnať, prípadne kto to môže vyrobiť?

Nejlepším řešením je větší akvárium a množství úkrytů a rostlin toto vyřeší.
Jinak zle u sklenáře nechat uříznout dvě skla třeba 2x4 cm a jedno sklo, které bude sloužit jako přepážka, to znamená, délka od okraje akvária až na dno šířka by měla být stejná jako vnitřní rozměr akva. z každé strany silikonem k příčce vlepit jeden kus skla 2x4 cm a je přepaženo.
Za sebe si ovšem myslím, že lepší by bylo větší akva.
PB

kus odezaného plexiskla,umelohmotná sieťovina, sklenená tabulka príslušných rozmerov a na vnútornej strane akvária vlepené po dva páry skenených obdlžničkov,vzdialených od seba na hrúbku sklenenej tabule,aby sa am dala vsunúť a vybrať podla potreby-také sklenené kolajničky,prilepené silikonovým lepidlom, najideálnejšie ako už bolo spomenuté, by bolo dalšie akvárko

hej, aj my sme pouzivali nieco podobne do akvarii kde sme davali ryby ktore sa sli okotit.

z plastovych tyciek sme spravili obdlznik vo velkosti akvaria(tak aby sa ten obdlznik dal zapriet o steny akvaria). potom sme do toho obdlznika pripevnili taku sietovinu(podobnu tej co sa pouziva pri zateplovani).

....svojmu ucelu to sluzilo, ale nebolo to moc esteticke.