Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šneci a co s nimi

Ahoj.
Asi s rostlinami jsem si do akvárka nainstaloval šneky (nevím jakou verzi, časem vyfotím a přiložím). Brutálně se ale množí a i přes pravidelnou likvidaci se jich nemůžu zbavit (lapu je na mrkvičku, salátek). Plánuji do Vánoc vetší akvárium a to bych už raději šnekuprosté. Jak toho docílit? Myslím že ani kontrola všech lístků nových rostlinek by nepomohla.

my jsme měli v akvárku taky hromadu šneku. snad na každém cm byl jeden, fakt nebylo místečko, kde by nebyli. Pak jsem dostali raka. Rak na 2 měsíce zmizel a s ním i všichni šneci. Normálně je všechny vyžral. Ke krmení chodí až teď, když už skoro žádné šneky nemáme. Zůstali nám jen ti velicí zlatí šneci, ty malé mrchy se musí hledat.