Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rak Mramorový-odchov

Dobrý den, mám raka mramorového a ten měl vajíčka.vajíček začalo postupně ubývat a když byli už na vylíhnutí zbyla jen dvě a z těch se vylíhly dva malí ráčci.Za pár dnů už opustili matku tak jsem jí oddělil a oni byli v pohodě jenže za 1 až 2 týdny oba umřeli. Nevíte příčinu? krmím je vločkama pro ryby a račíma tabletama.

Moc vás prosím: poraďte.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dobrý den, je mi to velice líto, ale je to celkem běžné. Víte, malí ráčci se pár dní po vyklubání z…
Rak Mramorový-odchov 09.04.2014 16:51
Rak Mramorový-odchov
Dobry den, shanim: Raka Mramoroveho, Deceitful Crayfish, Pro rozmnožení nepotřebuje partnera. Diplo…
Hrnda 20.11.2015 11:06
Hrnda
Dobrý den, chovám raky mramorové již třetím rokem. V akva jich mám běžně i ke čtyřicíti kouskům různ… nový
Rak mramorový 11.12.2015 20:29
Rak mramorový
Dobrý večer.nevím kam napsat svůj dotaz? Tak to zkouším sem...mam raky mramorový a teď cca 14dni mi… poslední
Lucos 03.04.2016 23:43
Lucos

Dobrý den, je mi to velice líto, ale je to celkem běžné. Víte, malí ráčci se pár dní po vyklubání z vajíčka svlíkají a to je dokonce i víc než 50% šance že umřou. Takže si z toho nic nedělejte, příště se to třeba vydaří :-)

Dobry den,

shanim: Raka Mramoroveho, Deceitful Crayfish, Pro rozmnožení nepotřebuje partnera. Diploidní samičky kladou diploidní vajíčka, ze kterých vznikají geneticky identičtí jedinci - slycel jsem na tom na CRo a chtel bych tuto hricku prirody lepe poznat - dekuji za tip kde sehnat - jsem z Prahy.

Hrncirik

Dobrý den, chovám raky mramorové již třetím rokem. V akva jich mám běžně i ke čtyřicíti kouskům různých velikostí. Momentálně mám několik moc pěkných asi tak 6-7 cm velkých, tedy několik měsíců starých. Pokud máte zájem, dávám je zadarmo. Problém je, že jsem ze západních Čech a to se asi osobní odběr až z Prahy nevyplatí. Jedině, kdyby jste měl asi náhodou cestu kolem, tak mne kontaktujte na 603 903 917. Přeji pěkné svátky

Dobrý večer.nevím kam napsat svůj dotaz? Tak to zkouším sem...mam raky mramorový a teď cca 14dni mi postupně umírají,nejdřív jim upadavaly přední končetiny,pak se začaly pozirat navzájem a teď umírají,voda se začala kazit a to u nich mám i šneka tak aby něco nechytl od nich? A mokud mají raci mor tak co s nimi? A co se sněhem? Měla jsem tam i 3ks s vajíčkami teď už mám jen 1raka s vajíčky.dekuju za odpovedi

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru