Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Keříčkovčí miminko

Ahoj všem,
mám v akváriu dva keříčkovce - evidentně samečka a samičku, což jsem poznal podle nového keříčkovce v akváriu. Netuším, jak je mládě staré, ale zatím si ho rodiče pečlivě chrání. Akvárium není nijak veliké - cca 200l - a tady v tom vidím možný problém - snesou se v takhle malém akváriu 3 kusy této rybky - přesněji rodiče + synek, nebo mám mládě odlovit a dát někam do zverimexu?
Děkuji, Brnys:-)

tieto sumčeky možno dlhodobo chovať vo velkých skupinách v jednom akvárku,znášajú sa medzi sebou velmi dobre,v tom žiadny problém nieje,občas sa stane že dospelý zožerie niektorého mrňavého,ale to je normálne u všetkých rýb,jediný problém je udržanie biologickej rovnováhy v obmedzenej velkosti nádrže,pokial začne byť prerybnená,ale to pri 3.kusoch v 200l nádrži nehrozí