Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Celoslovenská výstavno-predajná akvaristická a teraristická burza TERRANO FAUNA 19.9.2010

[http://www.vivarista.sk/upload/vivarista/bannerter ranosmall.jpg]

19.9.2010 (nedeľa) - Celoslovenská výstavno-predajná akvaristická a (najmä) teraristická burza TERRANO FAUNA sa koná dvakrát ročne; v jarnom a jesennom termíne.
Jesenný termín už 4. burzy je naplánovaný na nedeľu 19.september 2010.

Burza začína o 9.00 hod., potrvá do 13.00 hod.
Pre predajcov je vstup povolený už od 8.00 hod.

Verejnosť radi privítame od 9.00 hod. Akceptujte prosím, že do 9.00 hod. si predajcovia preberajú rezervované miesta a vykladajú tovar, vstup skôr Vám preto z hľadiska bezpečnosti nemôžeme umožniť.

Miestom konania bude aula Strednej odbornej školy poľnohospodárstva a služieb na vidieku na Zavarskej 9 v Trnave, ktorá poskytuje s viac ako 200 m2 dostatok miesta pre predajcov i návštevníkov burzy.

Sprievodný program - jeseň 2010

Prednášky:
- Chov akvatickej užovky Nerodia fasciata confluens BLANCHARD 1923 v teráriu
- Akvaristika a zberateľská vášeň
(ďalšie témy prednášok v príprave)

Veterinárna poradňa pre návštevníkov
- konzultovať zdravotné problémy Vašich hadov, plazov, jašterov a obojživelníkov (a iných zvierat) bude veterinárny lekár MVDr. Miroslav Dušek z Trnavy.

Súťaže:
- Súťaže laboratórnych myší
- Súťaže obrovských švábov

Ostatné:
- ďalší sprievodný program v príprave

Časový harmonogram prednášok, súťaží i veterinárnej poradne bude upresnený cca týždeň pred burzou.

Vstupné Deti do 6 rokov zdarma
Seniori nad 65 rokov zdarma
Držitelia prekazu ZŤP zdarma
Deti od 6-15 rokov 0,70 €
Školské skupiny nad 10 osôb
(na 10 žiakov jeden pedagóg zdarma) 0,70 €
Ostatní 1 €

Viac info www.terranofauna.eu

[http://www.vivarista.sk/upload/vivarista/bannerter ranosmall.jpg]

V rámci sprievodného programu sa uskutoční:

Výstava
Predajná výstava obrazov a ilustrácií troch mladých, nesporne talentovaných umelcov. Svoje práce budú prezentovať Eduard Baroš, Peter Hoffmann a Iveta Vassová

Krst

V rámci burzy pokrstíme prvú detskú teraijnú omaľovánku, ktorá bude hneď po krste v predaji.

================================================== =================================
Ako jediný na Slovensku Vám ponúkame jeden stôl s rozmermi 150x70 cm ZDARMA (pri rezervácii do 15. 9. 2010).

Všetky informácie pre predajcov ako i návštevníkov na www.terranofauna.eu, kde zverejňujeme i priebežné informácie o burze. Nájdete nás i na Facebooku - skupina TERRANO FAUNA.

Srdečne Vás všetkých pozývame do Trnavy.