Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ráček surfuje na rybě

Dobrý den, mám takový dotaz.Koupila jsem si takového velmi mile vzhlížejícího ráčka.Stal se z něj docela ředitel akvárka, ted jsem ho načapala jak jezdí na čichavci po akvárku.čichavec moc nadšený tedy nebyl.Je toto normální?Mám akva 60 litrů, dva čichavce a tohoto ráčka.díky moc za odpovědi

záleží,čo je to za "ráčka"...pokial niektorý klasický rak,tak ich časom bude "deliť na niekolko častí",pokial je to nejaká krevetka,tá obvykle sa snaží zobať odumrelé časti kože a prisadnuté parazity z tela ryby a plní skôr funkciu čističa,ovšem na takéto služby sú zvyknuté morské ryby,u sladkovodných je to výnimka....