Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odchov skaláry amazonské

dobrý den v akvárku se objevily jikry na filtru tak sem ho vypnul sundal jsem kryt a dal ho do akvárka do síťováné porodničky a potřebuji se zeptat jestli je nějáká naděje na vykulení bez rodičů, ze spodu na ně proudí vzduchovací kámen.

děkuji za každou radu

skalár/nemám samozrejme na mysli náchylné p.altum,dumerilli,leopoldi/ už je dnes tak domestifikovaný,že už prakticky nepredstavuje odchov žiaden problém,ovšem pre začínajúceho,neskúseného akvaristu môže byť rizikový za určitých okolností aj odchov mladých gupiek,to je dopredu velmi ťažko predvídatelná vec a s nezdarom treba samozrejme počítať,ono šťastné vyliahnutie mladých ešte skutočne nič neznamená,"to pravé orechové" príde až potom,ked sa to rozpláve a začne pátrať po žrádle...