Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do akvária?

Zdravím všechyn, chci se zeptat jestli byste mi doporučili nějakou rybičku do akvária o objemu buď 20L nebo 25L. A ještě bych měla dotaz jestli všechny rybičky potřebujou filtr? Líbí se mi bojovnice, ale netuším jaké rybky k tomu můžu chovat. Díky za rady

Ne, že bych Tě chtěl od akvaristiky zrazovat, ale než začínat s dvaceti litry, to si raději pořiď křečka. Dvacetilitrové akvárium snad ani nelze nazvat akváriem, spíš jen obyčejnou "vytíračkou". Udržet v téhle loužičce dlouhodobě biologickou rovnováhu je téměř nadlidský výkon (pro začátečníka), takže Tvoje první pokusy s chovem ryb, dřív či později, stejně skončí katastrofou...:x: Doporučuji přečíst si tohle: www.horacovoakvarium.cz