Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak často filtrovat?

Ahoj,mám 18ti litrový akvarijní set.Mám tam 7 rybek.Jak často bych měla používat biofiltr?K setu byl pouze jeden motorek-ten využívaám k vzduchování.Nebo si mám dokoupit ještě jeden motorek a používat vzduchování a biofiltr dohromady?Nevím jestli to není zbytečné.

mám 18ti litrový akvarijní set.Mám tam 7 rybek

A rybicka ma v prumeru 2.5cm?

Jak často bych měla používat biofiltr?

Porad. A mam pocit ze to bude stejne malo.

Nebo si mám dokoupit ještě jeden motorek a používat vzduchování a biofiltr dohromady?

Pokud by si na proudu bublinek trvala, jde koupit rozdvojka a skrtiko a nejak to doladit. Ale podle me je to a) zbytecny a za b} omezis tim ten prutok tim filtrem a tim tomu rozhodne nepomuzes.