Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde levne koupit lavove kameny

ahoj,zařizuji akvárium pro tlamovce a shánim do něj takové ty duté lehké kameny,lavové,že?matně si vzpomínám,jestli jsem je neviděla prodávat po kilech v zahradnickych centrech,tak ted nevim jestli to je ono...díky za tipy

Ahoj nahodne jsem nasla vas inzerat,mam to co potrebujete.Lavove kameny od mensich po vetsi mix velikosti.Presli jsme na ricni sterk tak je prodavame.Mame toho urcite vice jak 7-8kg.Kdyz tak bych vam to zvazila.Dejte vedet jestli budete mit zajem.zdravim Zdenka a muj email katushky@seznam.cz nebo mi muzete dat vedet na tel 722790149 Hezky den?:-)