Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frontosy v Malawi akva?

Zdravím.

Včera jsem poctil návštěvou svého kamaráda akvaristu a zkoukl jeho relativně novou nádrž. Byl jsem docela překvapen, že do 1260 litrového, jehož osazenstvo tvoří malawi (mbuna) rybky zvolil právě 6 kusů Frontos (Cyphotilapia Gibberosa). Všechny druhy ryb ještě nejsou v dospělém věku (velikosti). V akváriu zvolil osvětlení dostatečně silné pro malawi ryby a zároveň obstojné i pro Frontosy z jezera Tanganika, ale to je teď jedno.

Můj dotaz směřuje k tomu, zda je možné, aby takovéto osazenstvo přečkalo bez větší újmy do dospělého věku a celá nádrž v tomto složení fungovala?

Ryby v akváriu:

Cyphotilapia Gibberosa 6x
Melanochromis Johannii 6x
Melanochromis Maingano 8x
Melanochromis Auratus 12x
Metriaclima Estherae 12x
Pseudotropheus Socolofi 12x
Pseudotropheus Demasoni 16x
Labidochromis Caeruleus 16x

taky mám pocit že by to neměl být problém,já bych možná přidal víc ryb....ale neznám to akvárko,nemusí to být nutné...
každopádně v tomto složení by to fungovat mělo,možná až ty cyphotilapie vyrostou,sem tam si zobnou nějakou menší rybku,přeci jen je to jejich přirozená potrava..