Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemoc kardinálky?

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. U dvou kardinálek se mi objevila "bublina" na tlamičce. Rybky jedí, plavou a chovají se normálně. Toto trvá cca týden. Jedná se o nemoc? A pokud ano, jak léčit? Přisypala jsem preventivně sůl, ale nedošlo ke změně. Předem moc děkuji a přeji pěkný den.

Tak rada prozatím žádná a tak jsem dala dohromady pár poznatků, tipla si, že jde o plíseň, koupila jsem Acriflavin, mám 100L akva a tak jsem dala 10ml, zvedla o 2 stupně teplotu a nechám svítit. Mohl by nějaký zkušený akvarista sdělit, jestli postupuju správně? Díky moc.

rampepurdo rampepurďácká- je mi jasný že tak čilý a malý rybyčky se fotěj extra blbě,nicméně z tý tvý fotky toho moc poznat není...tipnul bych si ale,že plísen to skoro jistě nebude.
Acriflavin je ale docela univerzální léčivo,myslím že by mohlo pomoct...jinak postup myslím v pořádku...