Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jihoamerické cichlidy

Sháním neůspěšně už delší dobu Geophagus surinamensis,ev.tapajos red head.Pokud by někdo z Vás věděl kde je sehnat,byl bych rád za tip.
Nepohrdnu ani jinými méně obvyklými jiho nebo středoamerickými cichlidami -Amphilopus,Vieja...
Díky

mne ich Petra Aqua bez problemov dodala naposledy minulý týžden a aj dalšie 2druhy geophagusov,ktoré som objednal a to ani nemam protekciu.
Objednavam ich na obchod a zatial ich vždy doviezli.
Skúsim zajtra odfotit,ak sa podarí,aby ste mi verili:)
PS:aktualne majú po dlhšej dobe aj pekné papilochromis altispinosa a výhodné zlavy na niektoré diskusy.