Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čerpání vody

Zdravím, mám na Vás znalce jeden dotaz. existuje prosim nějaké zařízené na přečerpání vody ? Myslím na kompletní odčerpání vody... samozřejmostí je předpoklad, že se nestane nic rybičkám :) :)

Díky moc za rady...

jo to musis myt uz pripraveno ano bo je tu jedno reseni mala investice kupsi kos na pradlo ale ne stima direma samozrejmne plne 2ks a mensi pupu ktera ti tu vodu bude tocit, a zjednoho kose si udelej filtr to zale zi natobe ja ho mam fugujeto perfektstoho jednoho co udelas fitr dej molitan dalsi filtracni veci ktere ti cisti vodu kazdy druhy tyden menim vodu mam perfektnim stavu anemusim se bat ze my rybky zahinou skus a uvydis