Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Silikonovy nater - redeni silikonu

Ahoj vsichni

mam takovej plan zebych dreveny kryt na akvarko natrel silikonem aby drevo nenasavalo vlhkost.
Napadlo mne povrchove aplikovat pruhledny silikon, nic mene je dost husty na to aby to slo natirat, nemate nekdo podobnou zkusenot jak si s tim poradit?
Predstavoval bych si nejake "naredeni" silikonu a natreni dreveneho krytu.

Dekuji vsem za jakykoli napad.

Dusan

silikon bych k těmto ůčelům určitě nepoužíval,na dřevu se ti za pár týdnů nebo měsíců odloupne.Když si koupíš kvalitní nezávadnou barvu bude výsledek daleko lepší.Pokud bys chtěl naprostou sichrovku,natři to epoxidem to máš navěky.