Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aký filter by ste odporučili?

aký filter by ste odporučili? Prerybnené akvárium po 2 týždnoch sa zakalí, potom by sa aj množili baktérie až do zapáchajúcej brečky. Neodkalím nevymením vodu do 3 týždňov a je zle. Stačil by molitanový /motorček mám/ alebo drahšie na úpravu nitrátov,či s aktívnym uhlím. Bol som v obchode značkový filter s motorčekom ,aktívnym uhlím cca 28 €.

Mě osobně to připadá přehledné a příjemné prostředí. Myslím, že se na shopu musí v pohodě orientovat i ten kdo nakupuje jen vyjimečně nebo poprvé. Fakt je to pěkné a přehledné. Neříkám to jen proto, že se tady občas "písemně" setkáme.
Abys moc nespychnul, tak bych v akvaristice vyměnil obrázek toho klauna za nějaké tlamovce :-):-D žeby třeba demasoni ;-)
Né vážně máš to pěkné.