Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rybičky v ohrožení...Please hellp!

Dobrý den.
Mám cca 40l akvárko a v něm mám jednu Betu(samce),Závojnatku(Karkulku) a něco co podle prodavače ve zmerimexi je Závojnatka Černá.(Velké oči po stranách hlavy-černá)
Problém je ten že nejdříve Beta,pak černá závojnatka začaly být apatické.Beta se pravděpodobně vzpamatovala,ale černá sice ještě "dýchá",ale nechce plavat ani žrát.V akvákru používám vzduchovací filtr s aktivním uhlíkem.Nemohly by rybky reagovat na tohle?Jinak jak poznám že jsou rybky zasaženy plísní?Jako podklad a dekor používám barevný štěrk koupený ve zverimexu,a pár vyvařených říčních kamenů.Osvětlení používám ručně dělanný LED s plným spektrem vč. ultrafialového.Všiml jsem si že některé kameny dekoru strácejí barvu.Mohly by problémy způsobit ty kameny(resp.barva která se z nich uvolňuje)?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Chce to zvýšit teplotu v akváriu, jinak ti ryby pochcípaj na nějakou plíseň. Bojovnice žijou i v rýž… poslední
Réza 26.06.2011 14:42
Réza

Chce to zvýšit teplotu v akváriu, jinak ti ryby pochcípaj na nějakou plíseň. Bojovnice žijou i v rýžových políčkách v Asii, kde je hodně teplá voda. A je mi trochu líto tvého samce, že je tam sám svého druhu, potřebuju skupinu samiček;-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru