Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závojnatka

Ahojky,
mám dotaz včera jsem dostal závojnatku k narozeninám, a dostal jsem v akváriu v kulatém(vím že není moc dobré kulatá terária, darovanému koni na zuby nekoukej:-). Velikost terária je cca 2 - 2,5L je možné tam mít dvě? Chci tam dát jemný štěrk a nějakou vodní kytku, je pravda že závojnatky nepotřebují vzduchování přijde mi to divné tak proto se raději ptám. Pokud máte nějaké rady k chování závojnatky budu rád když poradíte.

Děkuji za odpovědi Franna.

Já vím.
Ale doporučuji si něco přečíst, akvaristika je krásný koníček.
Ani s ním není tolik práce jak se říká.
Je zajímavý, že pejskaři neberou jako práci když jdou na půl hodiny venčit psa dvakrát denně, ale o akváriu tvrdí že je s ním práce.
Ani nestojí tolik peněz jak se tvrdí, má někdo představu co stojí kvalitní RC model, který se může při závodech rozsekat??