Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESHA 2000?

Dobrý den, prosím o radu. Chystám se koupit nějaké co nejuniverzálnější léčivo pro rybky. Už jsme měli krupičku, Hexamitu i rozpad ploutví. Doma mám Costapur, ale moc se mi nikdy neosvědčil.. Co jsem pročítala weby, měla by být poměrně "širokospektrá" ESHA 2000. Máte s tím zkušenosti? Díky!

Zdravím vás,
je nutné si uvědomit, že tento přípravek neslouží k léčení ryb, ale k prevenci ve své podstatě jako desinfekce. Osobně mám s tímto přípravkem velmi dobré skušenosti. Akvaristiku provozuji již přes 10 let a pěstuji terčovce.