Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bojím se o želvu

Želva ozdobná (Želva pestrá) (Chrysemys picta)
mám želvičku 2 měsíce
je to 4 dmy co je apatická, a jen spí,
nechce plavat ani žrát.
jen se občas rozhlídne a spí dál.
akvárko 15l
teplota vody dobrá
vyhřívání na kameni
čištění vody vnitřním filtrem
.....dám ji do vody aby se najedla, dám ji přímo k potrave, otočí se od ní, opře se o kámen, (ani na něj pořádně nevyleze) a spí......nevyhřívá se s nataženýma nohama, jen tak polehává....nevím co s ní je

Byly jsme s ní u vetery náře ,ptal se na podmínky chovu=filtrace,krmení,teplotavody,svícení atd a říkal že díky silnému proudu z filtru byla želva unaven protože je to nanu moc silny proud oproti její velikosti 3,5cm jinak naní nic nenašel ale děkujuza radu