Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gupky

Zdravím mám v 30l akváriu asi 8 měsíční potěr gupek(paví oček) je jich asi 20 a asi 15 chci dám kamarádovi do velkého 500l akvária ale jako největší hrozbu tam považuji 9 středně velkých skalár a 1 čichavce zlatého zbytek jsou celkem neškodné živorodky.Takže bych se chtěl zeptat kdy bych je tam mohl přidat jesli už můžu nebo mám nebo mám ještě počkat.Děkuji

Pixis-zkus si to přečíst ještě jednou....taky si myslím jako kolega,že pokud ty skaláři nejsou nějaký zakrslíci nebo mládata,tak to asi nedopadne dobře ... i když za určitých podmínek by to fungovat mohlo,určitě bych na to nespoléhal....nejlepší test bude hodit tam jednoho samce-jak ho budou okusovat,nahánět,nebo zmizí víš na čem jsi....pokud tam 2-3 dni vydrží bez ůhony,mohlo by to fungovat.