Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto dávkování hypermanganu

Dobrý den, chtěla bychs e zeptat jaké je dávkování hypermanganu???? Máme zahradní jezírko a par ryb už nám uhynulo na plíseň...asi. A dočetla jsem se na netu, že by jim mohl pomoct hypermangan....Máte někdo zkušenoszi????

Savo taky pomůže, ale definitivně :-/. Je zbytečné vymýšlet takovéhle agresivní a vůči rybám maximálně nešetrné výmysly, když existují přímo léčiva, která jsou účinná a pro ryby mnohem méně nebezpečná. nebo je takový problém je zajet koupit? Maj je v každém větším obchoďáku, kde maj věci pro zvířata a v každém druhém zverexu, tak nač vymýšlet, čím nejlépe si ty ryby otrávit:?: