Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení

Dobrý den nedávno jsem si pořídil raka mramorového do 9l akvária je už zařízené ale ještě bych si nad něj chtěl koupit nějaké světlo.Zkoušel jsem hledat ale nenašel jsem nic vhodného akvárium je 30 x 20 x 15 cm (š x v x h).Prosím o radu s výběrem světla za nějakou rozumnou cenu děkuji.

Dobrý den, byl bych vděčný za radu.K narozeninám jsem dostal bojovnici v kouli.Mám akvárko (původně na masožravé rostliny) výška je 28cm jinak 40x40cm a rád bych jí ho zprovoznil, jen si nevím rady s osvětlením.Stačilo by 1x12W podlinkové světlo?Rád bych tam měl i nenáročné rostlinky (rohatec, anubias a mech) Děkuji za rady