Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rostliny v akvariu

Zdravím,
potřeboval bych poradit o kolik zkracovat Bahnatku bezstopečnou roste jak blázen a nevím jak moc krátit nebo je to jedno?A můžete poradit nějaké rostliny do pozadí?Moc děkuju.

Dobrý den,

jak píšete, že roste jak blázen tak bych se jí nebál zkrátit trochu víc. Tato rostlina je nezmar a celkem rychle obrůstá.

Do zadní části akvária bych dal různé druhy valisnerií, echinodorů nebo hygrophil. Jsou to nenáročné rostlinky. Hodně narostou a vytvářejí úkryty pro rybky.