Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chemie AFRIKA

Dobry vecer, zakladam novy biotop Afrika, a chtěl jsem se zeptat, jakou chemii pouzit nez budou vypusteny ryby? Jestli neaky startplus, nebo jestli dopredu dat neakou desinfekci, např. proti řasám?
Děkuji :)

Dobrý den,

chemii bych použil co nejméně. Nejlepší je založit akvarko a počkat cca tři týdny aby se akva zeběhlo samo.
A pokud už byste chtěl použít chemii, tak tu co obsahuje nitrifikační bakterie, který pomohou zaběhnou filtr rychleji. Ale nejlepší chemie je čas a trpělivost.

Když se to uspěchá tak se to odrazí na kvalitě vody a stavu ryb.

Přeju hodně úspěch.