Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určení ryby

Zdravím moje přítelkyně mi donesla do akvária zřejmě nějakou cichlidku ale nevím jaký je to druh.Je v nádrži společně s čichavci,živorodkama a panceřníčkama.Pouze k čichavcům pozoruji zatím nějakou agresivitu k ostatním se chová mírumilovně.Tak bych prosil o určení druhu cichlidky.Foto přikládám a omlouvám se za špatnou kvalitu fotek.Přeji hezký den a děkuji.

máš kliku,že jdu zrovna náhodou kolem.....fotky příšerný,ale řek bych že jde o samce Apistogramma cacatuoides- zagoogli a uvidíš....jen je vyšlechtěno několik barevných forem,takže se může stát že některé fotky nebudou ůplně barevně souhlasit.