Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátečnická chyba??Pomoc =(

Zdravím,

až teď jsem si přečetla, že ta voda musí stát 24hodin než se tam ryba dá..Já se ptala ve zverimexu (je to i chovatel bettek), a on řekl, že když tam dám water conditioner (od Sery), tak ho tam pak můžu dát i dřív. Dala jsem ho tam po 11 hodinách. Voda byla ustálená, nezkalená, jen na stěnách byly bublinky, ty odstraním.

Mám beťáka vyndat zas do krabičky a ještě nechat akvo být? Nebo dát novou vodu a nechat odstát?

Je to asi pitomá chyba, ale v té krabičce mi přišel dost zdeptaný =(

Děkuji za rychlou pomoc

V těch přípravcích se moc nevyznám, ale asi to upravuje vodu, nemusí se dát odstát. Takže když se dá odstát, nemusí se nic přidávat. Horší je dát bojovnici do čertsvě napuštěné studené vody, máte v té nádržce topítko?

Psala jsem už na jedno forum - mám 7l nádrž. Ptala jsem se ve zverimexu i chovatele a ti mi řekli, že do takové nádržky topítko není třeba =( Ale ráda ho dokoupím. Jaká teplota by se měla udržovat? A jaké menší topítko byste mi doporučili?

Děkuji