Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové akvárium

Zdravím chci si založit nové 200l akvárium a už jsem sestavil nějakou představu jak by to asi mělo vypadat order.php
Ale nevím jesli jsou všechny komponenty vhodné nebo jesli za něco zbytečně neutrácím peníze.Prosím o váš názor na to co jsem vybral a popřípadě nějaky typ na něco vhodnějšího.A ještě pokud víte o někom z Ostravy kdo lepí akvária na míru tak bych byl taky vděčný.Děkuji a přeji hezký den.

Za ten odkaz se omlouvám no včera jsem se domluvil s kamarádem že mi dá svůj starý set takže akvárium už není aktuální,ještě zbývající prosbička je jesli se tu nenajde nějaká dobrá duše,která by mi doporučila nějaké vhodné ryby.Líbí se mi ty vetší druhy ryb ale ne aby to byli masožravci.