Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zraněný Čichavec

Zdravím kolegové,
mohl by mi někdo prosím poradit?Mám samce Čichavce zakrslého a ten má na levém boku ranku o velikosti čočky nejspíš od Beťáka.Je to spíš jen povrchové mám to nějak řešit nebo se to zahojí samo?Beťák je zas potrhanej na několika místech sroste to?Teť už vím,že to není ideální kombinace.Díky za rady.

tak předně 1.oddělit od sebe ryby, aby se neřezaly. Pak kápnout do vody nějakou desinfekci pro ryby jako prevenci (třeba Preventin nebo něco, co používáš), aby se to nezaplísnilo, je možné i trochu přisolit vodu. A nechat to zahojit, pokud se to nezaplísní, mělo by se to zhojit rychle.