Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zavojnatka albin?

Dobry den prosim vas mohl by mi nekdo poradit ohledne zavojnatky??Pred nejakou dobou mi uplne ztratila barvu takze misto oranzove mam uplne bilou,zkousela jsem ruzne doplnkove krmivo ktere mi doporucili v akvatere ale bohuzel nic nezabralo a uz vazne nevim co stim.Za kazdou radu budu velice rada ja i moje Bozenka predem dekuji:-)

Zdravím
mě se někdy stává že mi rybky vyblednou když mám nějakou domu vypnuté osvědlaní třeba když příjdu ze školy a zapnu to nebo je možné že jí to dělá prostředí či má možná nějakou nemoc tak snad jsem aspoň trochu pomohla ať to dobře dopadne a hodně štěstí v chovu:-):-):-)