Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vzduchovací motorek?

Ahojky přátelé,chci koupit manželovi vzduchovací motorek,tichý.Eheim,ale nevím jaké parametry by měl mít,aby stačil na akvárko 150l.Vodní sloupec 55 cm.Také by se mi líbil nějaký vzduchovací kámen,ale opravdu kámen,né to modré apod.Nebo je lepší vzduchovací kulička na přísavku?Prosím poraďte,ať nekoupím nějakou blbost.Díky Vám všem.Dáša

vřele doporučuji Elite Optima - je sice větší a výkonější než většina Eheimů,ale hlasitost stejná,možnost regulace výkonu a porovnatelná životnost.Hlavní výhodu oproti Eheimům je nízká cena a dostupnost náhradních membrán které čas od času (tak cca za rok) odejdou a je třeba je vymněnit.U Eheim výrobků mám jako bývalý jejich prodejce velmi negativní zkušenosti s cenou a dostupností náhradních dílů a vůbec špatnému přístupu k zákazníkům - z těchto důvodů bych šel spíš do Elite.