Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na skle akvarka

ahoj. Na skle se mi objevili takový čárky co se hýbou a také bílé tečky. Nevíte co to je ??a Hlavně jak to odtamtud dostat?

Kdyby to byly hlístice, tak to by byl docela průšvih... jsou velmi dobře viditelné pouhým okem, mají až k 0,5cm i víc a parazitují na rybách. A V rybách.
Bílé ťupky na skle akvária jsou asi spíš nějací nezmaři. Zkusit mechanické čištění houbičkou, odebrat vodu, otřít důkladně skla, doplnit.