Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Listonoh americký - Triops longicaudatus

Ahoj lidi, rád bych se zeptal jaké je chovat tohoto impozantního tvorečka a jestli ho z vás vůbec někdo chová ?
Díval jsem se na internetu a tam prodávají třeba 50 - 90 vajíček v pytlíku je to vůbec možné aby se vylíhly ?
Chtěl bych se zeptat taky na věci co týkají i chovu díval jsem se na tvrdost vody ne ph ( nevím jestli je to to samé jsem z spíš přes teraistiku ) stačila by jim třeba obyčejná voda z kouhoutku ? nebo musí bát nějaká special ?
Díky a pište pište..
:-)

Jsou to naopak teplomilé potvůrky, potřebují vodu o teplotě 25-28°C, 20°C je životní minimum. Chtějí čistou vodu, ale obyčejná odstátá z kohoutku by jim měla stačit. Jejich nevýhodou ale je jejich krátký život, který trvá průměrně tak měsíc, něbo měsíc a půl...jsou to ale nesmírně zajímaví tvorové;-)